Дана Томашевич, нью-йоркський музей та штучний інтелект


З 23 вересня по 31 січня беру участь у онлайн виставці нью-йоркського музею MOWNA (Museum of Wild and Newfangled Art), який курирується штучним інтелектом🤖 

Дуже цікавий погляд на артпокази.

Виставка аід назвою This Show is Curated by a Machine стала відповіддю на попередню подію Whitney Museum of American Art. 

Раджу змістовний матеріал про артпоказ тут.

 Прочитати про подію на сайті та придбати квитки можна тут

Читать дальше

Дана Томашевич. Арт-показ. "Світло". 4-15 серпня. Київ.

Арт-наступ на Київ продовжується! 

З 4 по 15 серпня надзвичайній бібліотеці «Світло» будуть представлені мої картини, що стали частиною арт-проєкту Everything In Its Right Place

Нагадую, чому така назва. 

Кожна картина представляє собою одну із особистостей, яка живе в нас. 

Кожна з них заслуговує на своє існування, незважаючи на те, чи приймаємо ми її повністю, незважаючи на те, як ми з нею себе почуваємо. 

Кожна з них з’явилася в нас не просто так – всі вони виконують важливу роль для нашого захисту, забезпечення існування у соціумі, внутрішнього розвитку та реалізації істинного потенціалу. 

Саме тому вони всі на своїх місцях, вони всі ідеальні у своїх ролях, вони всі – невід’ємна частина нас цілих, яку життєво важливо прийняти і полюбити. 

Головна з них – Goddess

Саме вона вирішує, яка особистість має вийти на світло у тому чи іншому випадку. 

До речі, ця концепція стала основою для проєкту Get Your Own Goddess, в рамках якого я допомагаю побачити та отримати образ вашої власної Богині – створюю, свого роду, ваш внутрішній портрет

Детальніше - тут


Фото: Дмитро Томсон. 
Читать дальше

Get Your Own Goddess. Vol.1.

Давайте я вам дещо розповім. 

Я розповім про те, як у моєму арт житті розпочався кардинально новий етап. 

Нещодавно я запустила свій новий проєкт під назвою Get Your Own Goddess, в рамках якого я намагаюсь вловити образ її чи його основної особистості через спілкування. 

Базуючись на ідеї Everything In Its Right Place про наявність в кожному з нас декількох особистостей, ми відшуковуємо головну – ту, яка у разі внутрішньої гармонії людини успішно вирішує, кому з них вийти на світло у тій чи іншій ситуації. 

Ми візуалізуємо ту саму Goddess, щоб подарувати їй фізичне втілення та показати людині саму себе зсередини. 

На фото ви бачите результат першого такого досвіду

Першого разу, коли людина мені довірилась та поділилась частинкою себе хоча б на годину нашої бесіди. 

Першого разу, коли я пірнула у світ іншої, невідомої для мене людини, і відчула щось близьке та віддалено знайоме – проте абсолютно нове і масштабне. 

Відчуття передати важко. Особливо, коли результат приносить щирі почуття тому, хто ризикнув взяти участь у цьому сакральному процесі. 

Дякую за довіру, Д. 

Це щось неймовірне. 

П.с. більше про проєкти Get Your Own Goddess та Everything In Its Right Place можна дізнатись за посиланням.


Фото: Victoria Ledova
Читать дальше

Send Your Love, Send Art

Send Your Love, Send Art – липневий проєкт, направлений на підтримку зв’язку із близькими. Долучайтесь. 

Якщо ви теж вважаєте, що зв’язок із близькими за духом людьми – це одна з головних цінностей життя, welcome. 

Якщо ви теж кайфуєте від справжніх листів, які терпляче чекають на вас у поштовій скриньці, welcome. 

Якщо ви теж вірите, що мистецтво разом із справжніми почуттями можуть об’єднувати людей навіть на відстані, welcome. 

Зараз, коли кордони ще сильніше стримують наші можливості, нам важче бачитись так часто, як хотілось. Ба, ми навіть можемо жити у одному місті і не мати змоги зустрітись місяцями чи роками. 


Тому цього липня стартує мій святковий проєкт Send Your Love, Send Art


Чому святковий? Тому що липень – місяць мого народження, і я хочу поділитись теплом та мистецтвом із вами всіма. І не просто у цифровому варіанті, а у вигляді реального фізичного сувеніру – листівки із зображенням моїх картин. 


Як це працює? 

· ТУТ ви обираєте листівку 

· Заповнюєте дані для відправки 

· Обираєте тему повідомлення (кохання, дружба, вдячність, підтримка у важкі часи, віра в людину тощо) та мову послання· Обираєте варіант підпису (ваше ім’я або анонімне послання) 

· Оплачуєте послугу 

· Я відправляю людині листівку із зображенням обраної картини та тематичною цитатою із однієї з моїх улюблених книг 


Таким чином ми формуємо чарівний трикутник людей, поєднаних мистецтвом та щирими почуттями у трьох різних локаціях (можливо, навіть, країнах).

Один трикутник, два, три, чотири…В якийсь момент це перетвориться на магічне павутиння нашого арт-ковену. 


Проєкт триватиме весь липень. 

Send Your Love, Send Art. 


Вартість послуги: 

Відправлення по Україні: Укрпошта – 60грн., Нова Пошта – 80грн. 

Відправлення до іноземних держав Укрпоштою – 110грн.  

Читать дальше

Побач власну БогинюЯк ви знаєте, картина Goddess не продається. Вона представляє собою головну особистість серед безлічі інших, з яких ми складаємось, тому Вона не може мене покинути. Більше того, для інших Вона може навіть не принести користі. 

Хоча я не можу запропонувати вам саме цю роботу, в мене для вас є дещо навіть більш чутливе та дорогоцінне. 

Я допоможу вам Побачити Власну Богиню. 

Як? Давайте подивимось. 

У проєкті Everything In Its Right Place, який знайомить із численними особистостями в нас самих, картина Goddess уособлює головну. Саме Вона вирішує, яка частина нас буде більш ефективною та відповідною у тій чи іншій ситуації. Якщо ми у гармонії із собою, Вона приймає вірне рішення, і це допомагає нам отримати життя, яке ми хочемо. Якщо ж ні, ми не можемо досягти щастя. 

Я можу допомогти вам Побачити и Отримати Власну Богиню, створивши на полотні образ тієї, що живе в вас. Як це працює? 

· Ми спілкуємося індивідуально. Ми говоримо про ваші бажання, потреби, мрії, страхи. Ми шукаємо основну особистість всередині вас. Це – сакральний процес, необхідний для створення арту справжньої Богині, яка уособлює саме ВАС

· На основі нашого діалогу я створюю індивідуальну картину Богині. Ви отримуєте Власну Goddess, і я не можу використовувати її образ у майбутніх товарах. Я можу використовувати його ЛИШЕ у портфоліо в якості прикладу того, що я можу зробити. Так, я залишаюсь авторкою роботи, проте ЖОДНИХ ІНШИХ РЕПРЕЗЕНТАЦІЙ Вашої Богині не буде без вашого дозволу. 


Замовити можна тут

Фінансові умови: 

Загальна вартість – $888. 

Передплата – $300

Розмір полотна – від 70х90см до 90х120см (на ваш вибір). 

Більші розміри можливі, проте це змінить вартість. 

Після того, як картина завершена, їй потрібно близько двох місяців на те, щоб повністю висохнути, інакше ми не зможемо транспортувати її безпечно. 


Інші умови: 
Якщо вам не сподобається результат, передоплата не повертається, і я можу використовувати картину у будь-яких форматах та товарах. 
Читать дальше

Дана Томашевич. Арт-показ. Київ. "Ангар".

14 травня у атмосферному "АНГАРІ" у м. Київ відбудеться відкриття арт-показу Дани Томашевич під назвою Everything In Its Right Place (якщо ви проспівали назву, ми точно знайдемо з вами спільну мову). 

Чому така назва? 

Тому що час познайомитись із своїми внутрішніми особистостями. 

Кожна картина представляє собою одну із особистостей, яка живе в нас. 

Кожна з них заслуговує на своє існування, незважаючи на те, чи приймаємо ми її повністю, незважаючи на те, як ми з нею себе почуваємо. 

Кожна з них з’явилася в нас не просто так – всі вони виконують важливу роль для нашого захисту, забезпечення існування у соціумі, внутрішнього розвитку та реалізації істинного потенціалу. 

Саме тому вони всі на своїх місцях, вони всі ідеальні у своїх ролях, вони всі – невід’ємна частина нас цілих, яку життєво важливо прийняти і полюбити. 

Арт-показ триватиме до 20 травня включно. 


Фото: Дмитро Томсон


Читать дальше

Is Art Your Religion?


27 лютого відбулося відкриття мого арт-показу Is Art Your Religion? у просторі ПІЧ.

Головний пункт показу - однойменна інсталяція. 

Це свого роду знайомство з моїм проектом арт-релігії. 

Показ та інсталяцію можна подивитись у ПІЧі ще пару тижнів (просто напишіть їм, щоб дізнатись, коли вони відкриті). 

Але це не все. 

У рамках проекту Is Art Your Religion? була представлена інсталяція - невеличка каплиця, в якій можна дізнатись про основні заповіді арт-релігії, а також зізнатися у «гріхах» чи темних думках/поділитись тим, що важко сказати близьким🙌 

У ПІЧі можна буде «зізнатись» ще пару тижнів. 

Також це можна зробити тут.

Читать дальше

Анонс: Арт-показ Is Art Your Religion? 27.02. "ПІЧ".


27 лютого у просторі «ПІЧ»(https://www.facebook.com/pich.livestudio)відбудеться мій новий арт-показ Is Art Your Religion? 

Що це? 

«Арт-релігія» не потребує жертв чи поклоніння – вона лише дає глядачеві чи митцю можливість побачити себе у чомусь безпечному та вічному. 

Це – так званий safe space для тих, чиї погляди не знайшли відображення у традиційних релігіях. 

Виставка включатиме в себе показ картин, знайомство з новою інсталяцією Is Art Your Religion? та сюрприз від пластичного театру MON. 

Майже всі картини можна придбати. 

Також на відкритті буде представлено деякий мерч, який можна замовити і вже зараз тут.

Читать дальше

Madman in Your Head

Вітаємо мого улюбленого безумця. 

У ньому дивним чином поєднуються дещо м’яка кольорова гама та жорстка динаміка роботи мастихіном. Такий мікс ідеально передає його настрій: безумець у твоїй голові, що проривається крізь образ спокійної і врівноваженої людини та готовий сісти за кермо замість тебе, щоб увезти тебе у найбільш неочікувані місця твого ж існування. 

Він відмінно входить у круті повороти на високій швидкості, ідеально опанував паркур і пару-трійку бойових єдиноборств. А ще, він точно знає, що не хоче гаяти час, нудьгуючи. 

Вірю, що такий «темний попутник» є в кожному з нас, і з ним точно варто подружитись. Це дозволить тобі викликати його у необхідні моменти, але все ж тримати під контролем, щоб він не взяв на себе повне управління твоїм життям. Повір – постійне функціювання у такому ритмі тебе не дуже довго буде радувати. 

Отже, Madman in Your Head. Полотно. Олія. 80х110см. 

Що з ним можна зробити? 

Можна придбати оригінал 

або: 

Де? Прямо тут 

Читать дальше

Чи є в вас, з ким поговорити?

Я не маю на увазі так званий small talk або бесіди про роботу/котів/новинки секс-шопу.Я говорю про справжнє спілкування від серця, коли ви можете розповісти людині про все, що у вас на душі. Про те, що вас непокоїть, що змушує нервувати, не дає спати, розриває із середини чи просто заповнює ваш розум цілком і повністю. 

І, що найголовніше, ця людина не тільки вислухає вас, кивне головою, мовляв, так, це паршиво, навіть не знаю, що з цим робити. Ця людина дійсно вас зрозуміє, а у випадку необхідності ще й видасть морального ляща, щоб привести вас до тями і змусити подивитись на ситуацію з іншого, більш об’єктивного ракурсу. 

Якщо в вас є така людина, бережіть її/його, наче це – ваша остання заначка антидепресантів або тепла згадка про перший поцілунок с коханою(-им). Тому що таких людей мало, і вони цінніші за золото. 


Якщо в вас немає такої людини, я щиро бажаю, щоб життя звело вас с нею якомога швидше. Або щоб у вас з’явився собака – він, звичайно, поради не дасть, але радувати своїм поглядом точно буде.А ще ніколи не соромно звернутись за допомогою до спеціаліста. Можливо, набрати номер лінії довіри, якщо немає можливості оплачувати сеанси.

Зізнатись, що вам потрібна допомога – вже величезний крок у правильному напрямку. Повірте, бувають ситуації, коли самій справитись просто фізично неможливо. Навіть, якщо в вас є та сама людина, з якою можна поговорити про все. 

Просто пам’ятайте: ви заслуговуєте на любов (в першу чергу, до себе), ви заслуговуєте на щастя, ви заслуговуєте на справжні почуття та барви життя. 

І так, я розумію, повна гармонія із собою передбачає, що факт «необхідності» комусь не має якось впливати на вашу самооцінку і стан, але, можливо, вам зараз необхідно це почути: 

Ви комусь потрібні. Іноді ви навіть і не здогадуєтесь, як впливаєте на оточуючих, можете просто не помічати цього. Але повірте, для когось ви точно дуже важливі. 

Бережіть же себе. 

Читать дальше
Загрузить еще